1. Pardavėjas UAB „Polita“, juridinio asmens kodas 169724761, juridinio asmens buveinės adresas Fabijoniškių g. 2-160, Vilnius (toliau vadinamas Pardavėju).

2. Prekyba vykdoma ir prekės pristatomos Lietuvos teritorijoje.

3. Alkoholinius gėrimus gali įsigyti tik blaivūs fiziniai asmenys, sulaukę daugiau nei 18 metų amžiaus.

4. Pirkimo-pardavimo sutartis laikoma sudaryta ir įsigaliojusia nuo to momento, kai Pirkėjas, užpildęs formą, įrašęs pristatymo adresą, paspaudžia nuorodą „Užsisakyti“, o nuosavybė į alkoholinius gėrimus pereina nuo alkoholinių gėrimų pardavimo momento. Pateikdamas užsakymą, Pirkėjas besąlygiškai patvirtina, jog jis yra daugiau nei 18 metų sulaukęs asmuo bei yra blaivus.

5. Alkoholiniai gėrimai pristatomi per 1–2 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.

6. Pirkėjo užsakyti alkoholiniai gėrimai pristatomi Pirkėjo nurodytu adresu. Pirkėjas įsipareigoja priimti alkoholinius gėrimus pats. Alkoholiniai gėrimai perduodami Pirkėjui tik jam pateikus savo amžių patvirtinantį asmens dokumentą ir esant blaivam.

7. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už savo pateiktų duomenų bei patvirtinimų, teikiamų užsakymo metu, teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų arba jo patvirtinimai yra neteisingi, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

8. Pirkėjas, perkantis alkoholinius gėrimus, įsipareigoja laikytis šių taisyklių, kitų sąlygų, aiškiai nurodytų internetinėje svetainėje www.jurosbjaurybes.lt, bei nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.

9. Pardavėjas turi teisę keisti šias taisykles apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

10. Susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti alkoholinių gėrimų prekybą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.